satın almak BYCHPS ile 744071220
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-TPC |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-3719-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 744071220 |
| İndüktans: | 22µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.181" (4.60mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 16MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 80 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 22UH 2.3A 80 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 80 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 2.3A |
| Güncel - Doygunluk: | 1.9A |
| Email: | [email protected] |