satın almak BYCHPS ile 7443557760
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.720" L x 0.717" W (18.30mm x 18.20mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-HCI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-3801-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Metal Composite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7443557760 |
| İndüktans: | 7.6µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.362" (9.20mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 20MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 7.6µH Shielded Wirewound Inductor 20A 3.75 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 7.6UH 20A 3.75 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 3.75 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 20A |
| Güncel - Doygunluk: | 20.5A |
| Email: | [email protected] |