satın almak BYCHPS ile 74435581200
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-HCI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-4236-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Manganese Zinc Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74435581200 |
| İndüktans: | 12µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.488" (12.40mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 13MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12µH Shielded Wirewound Inductor 19A 4.3 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 12UH 19A 4.3 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 4.3 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 19A |
| Güncel - Doygunluk: | 25A |
| Email: | [email protected] |