satın almak BYCHPS ile 7447471013
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-TIS |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 732-3407 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7447471013 |
| İndüktans: | 1.3µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.453" (11.50mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.3µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 7 mOhm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 1.3UH 8.5A 7 MOHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 7 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 8.5A |
| Güncel - Doygunluk: | 14A |
| Email: | [email protected] |