satın almak BYCHPS ile 7447471332
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-TIS |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 732-4212 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7447471332 |
| İndüktans: | 3.3mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.453" (11.50mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 660kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.3mH Shielded Wirewound Inductor 300mA 4.8 Ohm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 3.3MH 300MA 4.8 OHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 4.8 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 300mA |
| Güncel - Doygunluk: | 250mA |
| Email: | [email protected] |