satın almak BYCHPS ile 7448013501
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.591" L x 0.295" W (15.00mm x 7.50mm) |
| Dizi: | WE-CMBNC |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Vertical, 4 PC Pin |
| Diğer isimler: | 732-5579 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7448013501 |
| İndüktans @ Frekans: | 500µH @ 10kHz |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| filtre Türü: | Power Line |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 500µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 33 mOhm |
| Açıklama: | CMC 500UH 3.5A 2LN TH |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 33 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 3.5A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |