satın almak BYCHPS ile 7687709152
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-PD HV |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-4542-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7687709152 |
| İndüktans: | 1.5mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 900kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 520mA 2.2 Ohm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 1.5MH 520MA 2.2 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 2.2 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 520mA |
| Güncel - Doygunluk: | 800mA |
| Email: | [email protected] |