satın almak BYCHPS ile ACT8865QI405-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFN (4x4) |
| Dizi: | ActivePMU™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 1488-1100-2 ACT8865QI405-T-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ACT8865QI405-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Processor PMIC 32-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC REG BUCK LDO 32TQFN |
| Güncel - Tedarik: | 14mA |
| Uygulamalar: | Processor |
| Email: | [email protected] |