satın almak BYCHPS ile AN80L35RMSTX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3.9 V ~ 14.5 V |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | AN80L35RMSTXTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C |
| Üretici parti numarası: | AN80L35RMSTX |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.5V 150mA MINI-5D |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.5V 0.15A MINI5D |
| Akım - Çıkış: | 150mA |
| Akım - Limiti (Min): | 180mA |