satın almak BYCHPS ile AS32 1R030
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±25% |
|---|---|
| Dizi: | AS |
| R Mevcut: | 0.008 Ohm |
| R25 ° C: | 1 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 570-1104 AS321R030 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AS32 1R030 |
| kurşun Aralığı: | 0.673" (17.10mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 1 Ohm Ohm ±25% 1.18" (30mm) |
| Çap: | 1.18" (30mm) |
| Açıklama: | ICL 1 OHM 25% 30A 30MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 30A |
| Onaylar: | UL |
| Email: | [email protected] |