satın almak BYCHPS ile AS32 20010
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±25% |
|---|---|
| Dizi: | AS |
| R Mevcut: | 0.056 Ohm |
| R25 ° C: | 20 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 570-1108 AS3220010 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AS32 20010 |
| kurşun Aralığı: | 0.673" (17.10mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 20 Ohm Ohm ±25% 1.14" (29mm) |
| Çap: | 1.14" (29mm) |
| Açıklama: | ICL 20 OHM 25% 10A 29MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 10A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |