satın almak BYCHPS ile ASMD100F-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 30V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 20s |
| Kalınlığı (Max): | 0.125" (3.18mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, ASMD |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 480 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 98 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD |
| Diğer isimler: | ASMD100F-2-ND ASMD100F-2-TR-ND ASMD100F-2TR ASMD100F2 ASMD100FTR ASMD100FTR-ND RF0611-000 RF1634-000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ASMD100F-2 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC RESET .90A HOLD |
| Güncel - Trip (It): | 2.16A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 900mA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |