satın almak BYCHPS ile ASMD185F-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 11.3s |
| Kalınlığı (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, ASMD |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 126 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 32 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD |
| Diğer isimler: | RF1378-000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ASMD185F-2 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Açıklama: | POLYSWITCH RESET FUSE 1.85A SMD |
| Güncel - Trip (It): | 3.7A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 1.85A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |