satın almak BYCHPS ile B41560A7100M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 40V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.532" Dia (64.30mm) |
| Dizi: | B41560 |
| titrek elektrik akımı: | 18A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | B41560A7100M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B41560A7100M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 1.122" (28.50mm) |
| Empedans: | 7 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.201" (106.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100000µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.2 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 8.2 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW |
| kapasitans: | 100000µF |