satın almak BYCHPS ile B41560A7339M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 40V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Dizi: | B41560 |
| titrek elektrik akımı: | 11A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 495-6373 B41560A7339M-ND B41560A7339M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B41560A7339M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.874" (22.20mm) |
| Empedans: | 13 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 33000µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 12 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 33000UF 20% 40V SCREW |
| kapasitans: | 33000µF |