satın almak BYCHPS ile B41866C6106M000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | B41866 |
| titrek elektrik akımı: | 160mA @ 100kHz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 495-75596 B41866C6106M B41866C6106M000-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 26 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B41866C6106M000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | 826 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 931 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 931 mOhm @ 100kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 10µF |