satın almak BYCHPS ile B41866C6277M000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | B41866 |
| titrek elektrik akımı: | 875mA @ 100kHz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B41866C6277M |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B41866C6277M000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 127 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 134 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 134 mOhm @ 100kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 270µF |