satın almak BYCHPS ile B43458A4158M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 350V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Dizi: | B43458 |
| titrek elektrik akımı: | 5.7A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | 495-6411 B43458A4158M-ND B43458A4158M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43458A4158M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.874" (22.20mm) |
| Empedans: | 50 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1500µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 47 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 47 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW |
| kapasitans: | 1500µF |