satın almak BYCHPS ile BFC230361823
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.689" L x 0.213" W (17.50mm x 5.40mm) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222230361823 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC230361823 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.398" (10.10mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.082µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.082µF |