satın almak BYCHPS ile BFC230362153
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.193" W (12.50mm x 4.90mm) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222230362153 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC230362153 |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.378" (9.60mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.015µF |