satın almak BYCHPS ile BFC238641104
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 500V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | Screw Terminals |
| Boyut / Boyut: | 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) |
| Dizi: | MMKP386 |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Rectangular Box |
| Diğer isimler: | 222238641104 |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BFC238641104 |
| kurşun Aralığı: | 0.894" (22.70mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.201" (30.50mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 6 mOhm |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.1UF 5% 1.4KVDC SCREW |
| kapasitans: | 0.1µF |