BFC238641124
Parça Numarası:
BFC238641124
Açıklama:
CAP FILM 0.12UF 5% 1.4KVDC SCREW
Veri Sayfası:
BFC238641124.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile BFC238641124
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim Oylama - DC:1400V (1.4kV)
Gerilim Oylama - AC:500V
Hata payı:±5%
Sonlandırma:Screw Terminals
Boyut / Boyut:1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm)
Dizi:MMKP386
paketleme:Tray
Paket / Kutu:Rectangular Box
Diğer isimler:222238641124
Çalışma sıcaklığı:-50°C ~ 85°C
bağlantı Tipi:Chassis Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici parti numarası:BFC238641124
kurşun Aralığı:0.894" (22.70mm)
Yükseklik - Oturmalı (Max):1.201" (30.50mm)
Özellikler:Long Life
Genişletilmiş Açıklama:0.12µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):6 mOhm
Dielektrik malzeme:Polypropylene (PP), Metallized
Açıklama:CAP FILM 0.12UF 5% 1.4KVDC SCREW
kapasitans:0.12µF