satın almak BYCHPS ile BFC247942205
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.181" L x 0.492" W (30.00mm x 12.50mm) |
| Dizi: | MKP479 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222247942205 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC247942205 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 2UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 2µF |