satın almak BYCHPS ile BP5310A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 9-SIP, 7 Leads |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 9-SIP, 7 Leads |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 60°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BP5310A |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, PCMCIA Voltage Regulator IC 1 Output 9-SIP, 7 Leads |
| Açıklama: | IC CONV DC/DC PCMCIA 12V SIP9 |
| Uygulamalar: | Converter, PCMCIA |
| Email: | [email protected] |