satın almak BYCHPS ile BP5319X
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | -24V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 9-SIP (L forming) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 9-SIP, 7 Leads, Formed |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 60°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BP5319X |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, LCD Voltage Regulator IC 1 Output 9-SIP (L forming) |
| Açıklama: | IC CONV DC/DC -24V 30MA SIP9LF |
| Uygulamalar: | Converter, LCD |
| Email: | [email protected] |