satın almak BYCHPS ile BQ24115RHLR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 16V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Dizi: | bqSWITCHER™ |
| Programlanabilir Özellikler: | Current, Timer |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 296-17160-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 ~ 3 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BQ24115RHLR |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | Over Temperature, Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Multi-Chemistry 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Açıklama: | IC BATT CHARGER MULTI-CHEM 20QFN |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 2A |
| Akü Paketi Voltajı: | 15.5V |
| pil Kimya: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |