satın almak BYCHPS ile BQ24185YFFT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 16V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 25-DSBGA (2x2) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Timer |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 25-UFBGA, DSBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BQ24185YFFT |
| arayüzey: | I²C |
| Hata Koruması: | Over Temperature, Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 25-DSBGA (2x2) |
| Açıklama: | IC LI-ION CHARGE MGMT 25DSBGA |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 1.5A |
| Akü Paketi Voltajı: | 4.44V (Max) |
| pil Kimya: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |