satın almak BYCHPS ile BQ24740RHDRG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 24V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-VQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Hücre Sayısı: | 2 ~ 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | BQ24740RHDRG4 |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Multi-Chemistry 28-VQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC SYNC BATTERY CHARGER 28VQFN |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 10A |
| Akü Paketi Voltajı: | 18V (Max) |
| pil Kimya: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |