satın almak BYCHPS ile CD1408-F11000
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.3V @ 1A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1408 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 300ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Chip, Concave Terminals |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CD1408-F11000 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 1000V (1kV) 1A Surface Mount 1408 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 1KV 1A 1408 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 1000V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 15pF @ 4V, 1MHz |