satın almak BYCHPS ile CM400HA-28H
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 1400V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 4.2V @ 15V, 400A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Module |
| Dizi: | IGBTMOD™ |
| Güç - Max: | 2800W |
| Paket / Kutu: | Module |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Termistör: | No |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CM400HA-28H |
| Giriş kapasitansı (Cíes) 'Vce: | 80nF @ 10V |
| Giriş: | Standard |
| IGBT Tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT Module Single 1400V 400A 2800W Chassis Mount Module |
| Açıklama: | IGBT MOD SGL 1400V 400A H SER |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 2mA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 400A |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |