satın almak BYCHPS ile CM400HX-24A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 2.6V @ 15V, 400A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Module |
| Dizi: | IGBTMOD™ |
| Güç - Max: | 2450W |
| Paket / Kutu: | Module |
| Diğer isimler: | 835-1020 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Termistör: | Yes |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CM400HX-24A |
| Giriş kapasitansı (Cíes) 'Vce: | 66nF @ 10V |
| Giriş: | Standard |
| IGBT Tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT Module Single 1200V 400A 2450W Chassis Mount Module |
| Açıklama: | IGBT MOD SGL 1200V 400A NX SER |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 1mA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 400A |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |