satın almak BYCHPS ile CSR25120R025F
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2512 |
| Boyut / Boyut: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Dizi: | CSR |
| Direnç (Ohm): | 0.025 |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2512 (6432 Metric) |
| Diğer isimler: | 696-1658-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 170°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CSR25120R025F |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Özellikler: | Current Sense |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.025 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element |
| Açıklama: | RES SMD 0.025 OHM 1% 1W 2512 |