satın almak BYCHPS ile CY74FCT2573CTQCT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-SSOP/QSOP |
| Dizi: | 74FCT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Tri-State |
| Diğer isimler: | 296-28595-2 CY74FCT2573CTQCT-ND CY74FCT2573CTQCTE4 CY74FCT2573CTQCTE4-ND CY74FCT2573CTQCTG4 CY74FCT2573CTQCTG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CY74FCT2573CTQCT |
| Mantık türü: | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler: | 1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SSOP/QSOP |
| Açıklama: | IC OCT D TRANS LATCH 3ST 20QSOP |
| Gecikme Zamanı - Yayılım: | 1.5ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 15mA, 12mA |
| Devre: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |