satın almak BYCHPS ile ECQ-E2223KBB
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.311" L x 0.169" W (7.90mm x 4.30mm) |
| Dizi: | ECQ-E(B) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | ECQE2223KBB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ECQ-E2223KBB |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.480" (12.20mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.022µF ±10% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD |
| kapasitans: | 0.022µF |