satın almak BYCHPS ile ECW-F2225HAQ
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Hata payı: | ±3% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm) |
| Dizi: | ECW-F(A) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | ECWF2225HAQ |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ECW-F2225HAQ |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.028" (26.10mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.2µF ±3% Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 2.2UF 3% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |