satın almak BYCHPS ile ECW-F4563HL
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Hata payı: | ±3% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.260" W (12.50mm x 6.60mm) |
| Dizi: | ECW-F(L) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | ECWF4563HL P12079 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ECW-F4563HL |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.429" (10.90mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.056µF ±3% Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.056UF 3% 400VDC RAD |
| kapasitans: | 0.056µF |