satın almak BYCHPS ile ECW-U2123JC9
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | Solder Pads |
| Boyut / Boyut: | 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) |
| Dizi: | ECW-U(C) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1913 (4833 Metric) |
| Diğer isimler: | ECWU2123JC9 PCF1374TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ECW-U2123JC9 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.012µF ±5% Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked |
| Açıklama: | CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC 1913 |
| kapasitans: | 0.012µF |