satın almak BYCHPS ile ELF-18D850X
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.417" L x 1.004" W (36.00mm x 25.50mm) |
| Dizi: | V |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Vertical, 4 PC Pin |
| Diğer isimler: | ELF18D850X PLK1238 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ELF-18D850X |
| İndüktans @ Frekans: | - |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 1.575" (40.00mm) |
| filtre Türü: | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.4A DCR 65 mOhm (Typ) |
| Açıklama: | COMMON MODE CHOKE 3.4A 2LN TH |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 65 mOhm (Typ) |
| Kart Kalınlığı (mm): | 3.4A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |