satın almak BYCHPS ile ETP01-1621RL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 16V |
|---|---|
| Gerilim - breakover: | 25V |
| Dizi: | ETP01, TRISIL™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-8753-2 ETP011621RL |
| Elementlerin sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ETP01-1621RL |
| Açıklama: | THYRISTOR 16V 100A 8SOIC |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 100A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | - |
| Güncel - Tut (Ih): | 30mA |
| kapasitans: | 16pF |
| Email: | [email protected] |