satın almak BYCHPS ile FBMOV320M
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 510V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 459V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 561V |
| Dizi: | FBMOV |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial Cylinder |
| Diğer isimler: | F4385 FBMOV320M-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Screw Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 420VDC |
| Maksimum AC Volt: | 320VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FBMOV320M |
| Enerji: | 780J |
| Açıklama: | VARISTOR 510V 40KA CYLINDER |
| Akım - dalgalanma: | 40kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 2160pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |