satın almak BYCHPS ile FBMOV440M
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 715V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 643V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 787V |
| Dizi: | FBMOV |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial Cylinder |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Screw Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 585VDC |
| Maksimum AC Volt: | 440VAC |
| Üretici parti numarası: | FBMOV440M |
| Enerji: | 940J |
| Açıklama: | VARISTOR 715V 40KA CYLINDER |
| Akım - dalgalanma: | 40kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 1580pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |