satın almak BYCHPS ile FWA-250ASI4
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 150V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 150V |
| Boyut / Boyut: | 1.000" Dia x 1.156" L (25.40mm x 29.36mm) |
| Dizi: | FWA |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 7470 @ Unknown Test |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FWA-250ASI4 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FWA-250A WITH INDICATOR ASSEMBLY |
| Güncel Beğeni: | 250A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100kA AC, 20kA DC |
| Onaylar: | CE, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |