satın almak BYCHPS ile HA1-4902-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 5 V ~ 15 V, ±2.5 V ~ 7.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Ofset Girdi (Max): | 5mV @ ±12V |
| tip: | General Purpose |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-CDIP |
| Dizi: | - |
| Yayılım Gecikmesi (Max): | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | CMOS, Push-Pull |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HA1-4902-2 |
| gecikme: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Comparator General Purpose CMOS, Push-Pull 16-CDIP |
| Açıklama: | IC COMPARATOR QUAD PREC 16-DIP |
| Güncel - Normal (Max): | 20mA |
| Akım - Çıkış (Typ): | 50mA |
| Güncel - Giriş Bias (Max): | 0.15µA @ ±15V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |