satın almak BYCHPS ile HCF4014M013TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SO |
| Dizi: | 4000 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 497-1116-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HCF4014M013TR |
| Mantık türü: | Shift Register |
| Görev, işlev: | Parallel or Serial to Serial |
| Açıklama: | IC SYNC PAR/SERIAL IN/OUT 16SOIC |
| Email: | [email protected] |