satın almak BYCHPS ile HCF4019BEY
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-DIP |
| Dizi: | 4000B |
| Schmitt Trigger giriş: | No |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | Single-Ended |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Giriş Sayısı: | 2 Input (1, 1) |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HCF4019BEY |
| Mantık türü: | AND/OR Gate |
| Genişletilmiş Açıklama: | AND/OR Gate Configurable 4 Circuit 2 Input (1, 1) Input 16-DIP |
| Açıklama: | IC 2INPUT AND/OR QUAD 14DIP |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 6.8mA, 6.8mA |
| Email: | [email protected] |