satın almak BYCHPS ile HCF4060YM013TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| tetik Tipi: | Negative Edge |
| Zamanlama: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SO |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100, 4000 |
| Reset: | Asynchronous |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-14373-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 14 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HCF4060YM013TR |
| Mantık türü: | Binary Counter |
| Genişletilmiş Açıklama: | Counter IC Binary Counter Element 14 Bit Negative Edge 16-SO |
| yön: | Up |
| Açıklama: | IC COUNTER/DIV/OSC 14ST 16SOIC |
| Oranı Sayısı: | 24MHZ |
| Email: | [email protected] |