satın almak BYCHPS ile HCF4066M013TR
Garanti ile satın alın
| Gerilimi Kaynak: | Dual Supply |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
| tip: | Bilateral, FET Switches |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SO |
| Dizi: | 4000B |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-1134-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HCF4066M013TR |
| bağımsız Devreler: | 4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bilateral, FET Switches 1 x 1:1 14-SO |
| Açıklama: | IC BILATERAL SWITCH QUAD 14-SOIC |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | - |
| Devre: | 1 x 1:1 |
| Email: | [email protected] |