satın almak BYCHPS ile HCF4098M013TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SO |
| Dizi: | 4000 |
| Schmitt Trigger giriş: | No |
| Yayılma gecikmesi: | 100ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-7241-2 HCF4098M013TR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HCF4098M013TR |
| Mantık türü: | Monostable |
| bağımsız Devreler: | 2 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Monostable Multivibrator 16-SO |
| Açıklama: | IC MULTIVIBRATOR DUAL 16-SOIC |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 6.8mA, 6.8mA |
| Email: | [email protected] |