satın almak BYCHPS ile HD1760JL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 800V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 2V @ 4.5A, 18A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-264 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 200W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-264-3, TO-264AA |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HD1760JL |
| Frekans - Geçiş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 800V 36A 200W Through Hole TO-264 |
| Açıklama: | TRANS NPN 800V 36A TO-264 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 5 @ 18A, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 200µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 36A |
| Email: | [email protected] |