satın almak BYCHPS ile HP2-TM-AC100V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 80 VAC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 30 VAC |
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.205" (5.2mm) |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Nom |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 40°C |
| Zaman İşlet: | 25ms |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HP2-TM-AC100V |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver (Ag) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 100VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 2.1 VA |
| Bobin Mevcut: | 21mA |